English version
 • Rejsy wycieczkowe
 • Wyjazdy firmowe
 • Szkolenia dla firm
 • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Subrina Maspex Total Boomerang

Referencje


Jako miłośnicy podróży i odkrywcy niezwykłych miejsc organizujemy imprezy, które na długo pozostają w pamięci naszych Klientów. Przenosimy Uczestników w miejsca egzotyczne, tajemnicze, a jednocześnie przyjazne i wzbudzające sympatię. Dajemy poczucie robienia wielkich rzeczy, realizując programy CSR.

Wybrane realizacje naszego zespołu

 • Wyjazd szkoleniowy na Karaiby dla 44 kontrahentów Klienta z branży IT

  Firma VENITI wywiązała się bardzo rzetelnie i bez zastrzeżeń z realizacji wszystkich naszych zamówień. Mając tak pozytywne wrażenie ze współpracy, bez obaw polecam i rekomenduję VENITI osobom i firmom, które cenią profesjonalizm i gwarancję dobrze wykonanej usługi.
 • Wyjazd seminaryjny do Maroka dla pracowników Klienta z branży kosmetycznej

  Perfekcyjna organizacja, profesjonalna obsługa zarówno przed wyjazdem jak i w jego trakcie z całą pewnością wskazują Państwa firmę jako godną polecenia.
 • Rejs po Morzu Arabskim dla 55 najlepszych kontrahentów Klienta z branży paliwowej

  Zaangażowanie oraz kreatywność zespołu VENITI Business Travel, odpowiedzialnego za zrealizowanie naszego wyjazdu, pozwoliły na stworzenie niezapomnianego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.
 • Wyjazd grupowy na Wyspy Greckie dla partnerów Klienta z branży medycznej

  Wszyscy uczestnicy imprezy serdecznie Państwu dziękują za profesjonalne, bardzo dobre przygotowanie tej imprezy, zarówno pod względem programowym, jak i organizacyjnym.
 • Wyjazd nagrodowy do Jordanii dla 44 kontrahentów Klienta z branży paliwowej

  Nasze kolejne doświadczenie we współpracy z firmą VENITI S.A. pozwala rekomendować nam tę firmę jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.
 • i wiele innych…

Najważniejszy jest dla nas Klient

Współpracujemy z małymi przedsiębiorstwami i dużymi korporacjami. Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny i dla każdego przygotowujemy nieszablonowe wyjazdy. Do naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, co zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem, a dowodem na to są otrzymane referencje, które udostępniamy na życzenie zainteresowanych.

Wstępna propozycja wyjazdu

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej organizacji i wyjątkowej atmosferze wyjazdu prosimy o kontakt. Po określeniu potrzeb przygotujemy dla Państwa wstępną propozycję wyjazdu, co pozwoli poznać możliwości naszego zespołu.