English version
  • Rejsy wycieczkowe
  • Wyjazdy firmowe
  • Szkolenia dla firm
  • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Gaspol Subrina Denbraven Boomerang

Jak pracujemy


Wieloletnia praktyka naszego zespołu, wysoki standard usług, kreatywne pomysły dostosowane do potrzeb Klienta to nasze największe atuty. Sieć kontrahentów na całym świecie oraz własne doświadczenia podróżnicze pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych i niebanalnych programów.

Kontakt z Klientem

Stały kontakt z Klientem, natychmiastowa reakcja na jego potrzeby oraz sprawny przepływ informacji to w VENITI Business Travel standard i codzienność. Dedykowany każdemu Klientowi specjalista sprawia, że komunikacja odbywa się bezpośrednio i jest zawsze na bieżąco.

Specjalistyczne doradztwo

Destynację, program wyjazdu jak i zestaw atrakcji dostosowujemy do profilu uczestników i wymagań Klienta. Wybieramy sprawdzone hotele, restauracje, przewoźników. Rekomendujemy najlepsze rozwiązania i służymy radą nie tylko w pierwszej fazie realizacji projektu przy przygotowaniu oferty, ale również podczas wyjazdu, a także po jego zakończeniu.

Elastyczność

Jednocześnie pozostajemy elastyczni na uwagi Klientów i wprowadzamy zmiany do naszych propozycji. Otaczamy opieką grupę podczas całego pobytu, a po powrocie do kraju utrzymujemy kontakt z Klientem. Jesteśmy w pełni gotowi do pomocy przy kolejnych wyjazdach.