English version
  • Rejsy wycieczkowe
  • Wyjazdy firmowe
  • Szkolenia dla firm
  • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Maspex Subrina Boomerang Total

Nowy rok, nowe projekty


Emiraty Arabskie © shutterstock
Emiraty Arabskie © shutterstock
Rok 2015 VENITI Business Travel rozpoczęło projektem SPA dla prawie 200 Klientów z branży chemicznej. Realizacja obejmowała weekendowe spotkania grup w najlepszych hotelach o formule SPA & Wellness w Polsce. Program zawierał wiele ciekawych atrakcji.

Oprócz relaksujących masaży i zabiegów był też czas na dobrą zabawę przy grzanym winie, kuligu i przy ognisku. Oczywiście nad Uczestnikami opiekę sprawowali doświadczeni piloci VENITI, którzy dodatkowo pełnili rolę animatorów i zapewniali doskonałą atmosferę. W ramach projektu Klienci mogli również realizować vouchery indywidualne do wybranych hoteli.

Dział VENITI zajął się również organizacją szkolenia dla jednego z Klientów branży farmaceutycznej. Miejsce jakie zostało wybrane to sprawdzony hotel 4-gwiazdkowy w Beskidzie Sądeckim – idealna sceneria na zimowy wyjazd. Oprócz części szkoleniowej aktywni Uczestnicy skorzystali z bliskości stoków narciarskich, wieczorem natomiast był czas na wspólną integrację przy ognisku. Chętni swój wolny czas spędzali również w części hotelowej Wellness, a także na zabiegach SPA.

Styczeń jest idealnym miesiącem na podróż do Emiratów Arabskich. Kierunek ten został wybrany przez naszego Klienta na organizację noworocznego spotkania dla swoich 50 Pracowników. Uczestnicy wyjazdu mogli przekonać się o potędze Dubaju, zwiedzając m.in. jeden z najwyższych budynków świata – Burj Al Arab czy spacerując po słynnym Gold Souk. Grupa została zakwaterowana w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu położonym częściowo na lądzie częściowo na wodzie, co dodatkowo zwiększyło jego walory. Nad doskonałym przebiegiem wyjazdu czuwał doświadczony pilot VBT.

Najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo pracowicie, o czym powiadomimy już wkrótce. Przed nami projekty realizowane na Sycylii, Wyspach Greckich i Kanaryjskich. Zabierzemy również Klientów na rejs po Morzu Śródziemnym najnowszym statkiem Costa Cruises. W sumie na wyjazdy wyślemy ponad 400 Uczestników.

KK

Udostępnij