English version
  • Rejsy wycieczkowe
  • Wyjazdy firmowe
  • Szkolenia dla firm
  • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Boomerang Denbraven Maspex Total

Egzotyczne integracje


Kuba © shutterstock
Kuba © shutterstock
Za oknem śnieg, a Klienci VENITI Business Travel w ciepłych krajach! Tygodniowa wyprawa na Kubę, zorganizowana dla 40 najlepszych pracowników naszego Klienta z branży paliwowej, pozwoliła na poznanie najważniejszych miejsc na wyspie w zupełnie nowej odsłonie.

Uczestnicy przemierzali szlaki Marlona Brando, pili drinka w domu Al Capone oraz odpoczywali w trakcie rejsu na bajeczną wyspę Cayo Blanco. Wszystkie 5-gwiazdkowe hotele charakteryzowały się najwyższym standardem obsługi. Opiekę nad Klientami sprawował doświadczony pilot VBT.

Kolejne egzotyczne miejsca, w które zabraliśmy naszych Klientów, to RPA i Namibia. W programie nasi Klienci mieli czas na odpoczynek na pięknej plaży Durbanu, ale też na aktywności w Parku Krugera. Podziwiali największe diamenty świata oraz udali się z wizytą do rezerwatu pingwinów. Mimo napiętego programu Uczestnicy wrócili zadowoleni oraz wypoczęci i na własnej skórze przekonali się, że Afryka ma niejedną twarz.

Następnym projektem zrealizowanym w ostatnim kwartale był wyjazd integracyjny do Pragi. Ponad 30 Klientów z branży chemicznej poznawało czeską stolicę spacerując uliczkami z przewodnikiem czy oglądając piękne widoki w czasie rejsu po Wełtawie. Grupie przez cały czas trwania wyjazdu towarzyszył doświadczony pilot z ramienia VBT.

Kolejnym z kierunków realizowanych przez zespół VBT w okresie zimowym był Egipt. Ponad 30 uczestników wybrało 5-gwiazdkowy hotel z formułą All Inclusive w kurorcie Szarm el-Szejk. Tygodniowy pobyt niewątpliwie na długo pozostawi miłe wspomnienia w pamięci naszych Klientów.

W listopadzie VENITI Business Travel zorganizowało również kilkudniowy wyjazd narciarski dla Klienta z branży budowlanej. Uczestnicy mieli zapewnione liczne świadczenia i atrakcje. Wzorowa organizacja wyjazdu zaowocowała kolejnymi projektami planowanymi już na nowy rok.

Rok 2015 zapowiada się niezwykle intensywnie dla ekipy VENITI Business Travel. Przed nami realizacja projektów zagranicznych i krajowych, o których już niebawem...

KK

Udostępnij