English version
  • Rejsy wycieczkowe
  • Wyjazdy firmowe
  • Szkolenia dla firm
  • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Maspex Subrina Denbraven Boomerang

Aktualności


Nowy rok, nowe projekty
3 lutego 2015 r.
Rok 2015 VENITI Business Travel rozpoczęło projektem SPA dla prawie 200 Klientów z branży chemicznej. Realizacja obejmowała weekendowe spotkania grup w najlepszych hotelach o formule SPA & Wellness w Polsce. Program zawierał wiele ciekawych atrakcji.
Czytaj więcej

Egzotyczne integracje
19 grudnia 2014 r.
Za oknem śnieg, a Klienci VENITI Business Travel w ciepłych krajach! Tygodniowa wyprawa na Kubę, zorganizowana dla 40 najlepszych pracowników naszego Klienta z branży paliwowej, pozwoliła na poznanie najważniejszych miejsc na wyspie w zupełnie nowej odsłonie.
Czytaj więcej

Jesienne projekty
17 października 2014 r.
Wrzesień zaczęliśmy od dużego projektu realizowanego dla jednego z naszych Klientów z branży paliwowej, kierunek – Chiny. Uczestnicy wyjazdu mogli spotkać się z odległą kulturą azjatycką, spróbować potraw typowych dla regionu czy przekonać się o niezwykłych właściwościach medycyny chińskiej.
Czytaj więcej

Wyspa Szczęścia Fuerteventura
26 maja 2014 r.
W maju zabraliśmy 120 Klientów firmy z branży spożywczej na Fuerteventurę czyli Wyspę Szczęścia. Druga co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich znana jest z silnych wiatrów, które zapewniają windsurferom świetne warunki do oddawania się swojej pasji.
Czytaj więcej

Strona 1 2 3 4 5