English version
  • Rejsy wycieczkowe
  • Wyjazdy firmowe
  • Szkolenia dla firm
  • Organizacja konferencji i kongresów
Zaufali nam
Gaspol Total Maspex Boomerang

Aktualności


New Business Manager
14 stycznia 2013 r.
Tworzenie wartościowych relacji z potencjalnymi klientami, reprezentowanie firmy podczas konferencji i spotkań branżowych oraz uważne obserwowanie trendów rynkowych to najważniejsze zadania Klaudii Kowalczyk, która w zespole VENITI Business Travel objęła stanowisko New Business Managera.
Czytaj więcej

Biznes na Karaibach Zachodnich
12 grudnia 2012 r.
Na przełomie listopada i grudnia odbył się wyjazd biznesowo-rekreacyjny zorganizowany przez naszą firmę dla 20-osobowej grupy przedsiębiorców i ich rodzin. Uczestnicy wyjazdu wybrali się z nami na rejs wycieczkowy statkiem Oasis of the Seas, będącym obecnie największym wycieczkowcem świata.
Czytaj więcej

Intensywny październik
31 października 2012 r.
Październik był dla naszego zespołu miesiącem niezwykle intensywnym. Zrealizowaliśmy 2 wyjazdy motywacyjne i 2 wyjazdy szkoleniowe wysyłając zagranicę ponad 100 uczestników. Klienci z branży paliwowej, kosmetycznej oraz spożywczej wybrali nieodległe destynacje – Maroko, Portugalię, Węgry.
Czytaj więcej

Warszawska Izba Turystyki
30 października 2012 r.
VENITI S.A. wstąpiła do Warszawskiej Izby Turystyki. WIT należy do Izby Turystyki RP będąc jedną z 10 samodzielnych izb turystycznych w Polsce. Izba zrzesza biura podróży, przewoźników, restauracje, hotele oraz inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego w Polsce i zagranicą.
Czytaj więcej

Strona 1 2 3 4 5